قرارداد پلن2 سایت فروشگاهی

قرارداد سایت فروشگاهی پلن2

1قرارداد
2پیش پرداخت
 • این قرارداد ما بین خانم محبوبه اصلانی به عنوان طراح سایت به آدرس:” کرج- فردیس- نگارستان- ک بهارستان شرقی بلوک78 واحد 16 و کارفرما به مشخاصت زیر منعقد میگردد.
 • 1-موضوع قرارداد:

  طراحی و اجرای سایت فروشگاهی

  2- تعهدات طراح سایت:

  طراحی کامل سایت فروشگاهی: با صفحات خانه ، فروشگاه ، تماس با ما ، درباره ما ، وبلاگ ،اجرای دیگر اجزای سایت شامل : بخش ثبت نام یا عضویت، ورود کاربر با شماره موبایل و رمز یکبار مصرف، سبد خرید، ست کردن یک درگاه پرداخت ، علاقه مندی ها، امکان سرچ در فروشگاه ، هدر ، فوتر ، لینک شبکه های اجتماعی ، امکان پرینت فاکتور، امکان سرچ با شناسه محصولات. دسته بندی محصولات شامل به دلخواه کارفرما بارگذاری 5 محصول از هر دسته بندی ، آموزش بارگذاری محصولات و مدیریت سایت. و 3 ماه پشتیبانی رایگان شامل پاسخگویی به سوالات در زمینه مدیریت و اپلود محصولات و برطرف نمودن عیوب احتمالی فنی یا اصلاح طرح ظاهری.

  همچنین طراح سایت متعهد میشود: سایت ریسپانسیو( قابلیت نمایش درست در موبایل و تبلت) ، با سئوی استاندارد، داری گواهی امنیتی یا اس اس ال و سپر امنیتی طراحی کند و در پایان مستندات مربوط به این موارد را ارائه دهد.

  3- تعهدات کارفرما:

  کارفرما موظف است هاست و دامنه را تهیه نماید و در اختیار طراح سایت قرار دهد.( هزینه خرید هاست و دامین به عهده کارفرماست )

  کارفرما موظف است اطلاعات مورد نیاز طراح سایت شامل عکس محصولات ، ادرس فروشگاه و لینک شبکه های اجتماعی و اطلاعاتی از این دست را که در تکمیل سایت ضروریست را در مدت اجرای پروژه در اختیار طراح سایت قرار دهد و همچنین برای گرفتن درگاه پرداخت ، ای نماد و هر نوع ثبت نامی که نیاز به اطلاعات شخصی ایشان دارد با طراح همکاری نماید.

  بدیهی است در صورت پایان مدت قرارداد و عدم ارائه اطلاعات مورد نیاز ، اطلاعات به صورت نمایشی تکمیل شده و فروشگاه با عکسهای دمو در اختیار کارفرما قرار میگیرد .

  4- مبلغ قرارد و شرایط پرداخت:

  مبلغ مورد توافق برای طراحی سایت فروشگاهی با خصوصیات و شرایط بند 2 قرارد ، 36.000.000 ریال ، معادل سه میلیون و ششصد هزار تومان می باشد. که 30 درصد مبلغ در زمان انعقاد قرار داد ، 50 درصد مبلغ پس از طراحی اولیه و تائید کارفرما و 20 درصد هم پس از تحویل پروژه پرداخت خواهد شد.

  5- مدت زمان اجرای پروژه:

  چهارده روز کاری پس از دریافت اولین پیش پرداخت و خرید هاست و دامین توسط کارفرما می باشد. در صورت ایجاد شرایط اضطراری شامل حوادث ناگوار طبیعی مثل سیل، زلزله، آتش سوزی، برای هر یک از طرفین، مدت زمان قرارداد بدون پرداخت خسارت قابل تمدید است چنانچه هر یک از طرفین در مدت تعیین شده نتواند به تعهدات خود عمل نماید و مدت زمان اجرای کار به طول بیانجامد به ازای هر یک هفته تاخیر ده درصد مبلغ قرارداد به عنوان خسارت تعیین خواهد شد. تبصره: چنانچه کارفرما در طول مدت طراحی یا پس از تکمیل آن خواستار افزوده شدن امکانات دیگری به سایت باشد، هزینه آن به صورت جداگانه برآورده شده و اعلام میگردد و به صورت الحاقیه قرداد در صفحه آخر نوشته شده و به امضاء طرفین می رسد.

  پیش پرداخت: 1.080.000 تومان

  پرداخت مرحله دوم: 1.800.0000 تومان

  پرداخت آخر: 720.000 تومان

 • محل امضاء الکترونیک کارفرما